Hotel Gracja

mini baza hotelowa

 


3 x pokoje małżeńskie, 3 x pokoje 4-osobowe, (wszystkie pokoje z dostępem do łazienki, TV, wi-fi).

5 x domki letniskowe 2-osobowe dostępne sezonowo (własna łazienka, TV).

 wi-fi, parking, monitoring, plac zabaw dla dzieci 


 

hotel_001

 

W naszej ofercie posiadamy 6 pokoi hotelowych, 3 x pokoje małżeńskie oraz 3 x pokoje 4-osobowe. Każdy pokój posiada własną łazienkę wyposażoną w prysznic. Jesteśmy przygotowani również na najmłodszych. Posiadamy na wyposażeniu łóżeczka dziecięce i inne udogodnienia dla rodzin z dziećmi.

 

jVBazcZ

 

 Pobyt u nas gwarantuje niezapomniane chwile i wypoczynek w otoczeniu niepowtarzalnych krajobrazów. W odległości zaledwie kilkunastu metrów możecie podziwiać widoki nad rzeką Bug, korzystać z dobrodziejstwa pobliskiej plaży, lub delektować się śpiewem ptaków w lesie.

 

Każdy z naszych gości hotelowych ma zagwarantowany parking, oraz dostęp do wi-fi (w obiekcie). Jako gość możesz spać spokojnie, cały obiekt objęty jest monitoringiem.

 

Na nową drogę życia

upominek od firmy

 

Dla nowożeńców, którzy zechcą spędzić ten wyjątkowy dla nich czas z nami, mamy upominek. Pokój małżeński i śniadanie w naszej restauracji jako prezent od firmy, na nową drogę życia.

 

Domki letniskowe

dostępne sezonowo

 

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty sezonowej. Mamy 5, 2-osobowych domków letniskowych z własnymi łazienkami, prysznicem oraz TV. Wszystkie domki mieszczą się tuż przy lokalu Gracja. Na terenie obiektu znajduje się również plac zabaw dla dzieci.

 

letniskowe

 


Więcej zdjęć naszych pokoi znajdziesz w galerii:

przejdź