Sala weselna i restauracyjna

niezapomniane chwile w wyjątkowym klimacie

 


sala weselna: 200 osób   sala restauracyjna: 70 osób

Specjalizujemy się w organizacji imprez okolicznościowych, m. in.: wesel, chrzcin, komunii, imienin, 18-stek, bankietów, szkoleń, styp, balów i studniówek.

Współpracujemy z wieloma firmami,dzięki czemu świadczymy również fachową pomoc w zakresie: wystroju kwiatowego, oprawy muzycznej, doboru firmy cukierniczej, fotograficznej i video, a także oprawy graficznej przyjęć.


Sala weselna Gracja to przestronny architektonicznie obiekt, mieszczący 200 osób. Urządzony w sposób nowoczesny, ale z nutą tradycji. To świetne rozwiązanie na potrzeby zarówno organizacji wesel jak i innych imprez okolicznościowych. Zapewniamy wyspecjalizowaną obsługę kelnerską, szefów kuchni i niezapomniany klimat uroczystości.

Stół wyjazdowy

kuchnia staropolska

Chcąc sprostać oczekiwaniom gości wprowadziliśmy do oferty stół wyjazdowy. Podczas uroczystości serwujemy dania kuchni staropolskiej: kartacze z mięsem i skwarkami, pierogi ruskie z masłem, żeberka w miodzie, bigos oraz płonącą golonkę!

Stół biesiadny

smaki wsi i lasu

Dodatkowo w ofercie posiadamy stół biesiadny z regionalnymi, wiejskimi wyrobami. Aromatyczne kiełbasy i soczyste wędliny to tylko niektóre z pyszności na wiejskim stole.

NUBJDfd

Stół słodki

pachnące, chrupiące, puszyste i słodkie

Oferujemy również tzw. stół słodki który uszczęśliwi wszystkich łasuchów. Świetne ciasta do kawy i herbaty, babeczki, rurki z kremem, bajaderki to tylko niektóre z propozycji, które ucieszą Waszych gości

DSC_0511


Sala przystosowana do przyjęcia 70 gości.

Zdjęcia i więcej informacji już wkrótce. Zapraszamy!


Więcej zdjęć sali znajdziesz w galerii:

przejdź